Bt notification – грамотне інсталювання для безперебійної роботи ваших смарт-годинників

Bt notification – грамотне інсталювання для безперебійної роботи ваших смарт-годинників

На сьогоднішній день велику популярність і широку затребуваність отримала така технологічна новинка, як розумний годинник (англ. – “smart watch”). Цей пристрій світу інновацій дійсно дуже оригінальний і неповторний, вміщуючи в мінімалістичному корпусі величезний функціонал.

Серед усього асортименту смарт годинників багатьом користувачам сподобався аксесуар U8, GT-08, A1і тд. З огляду на його функціональну наповненість і бюджетні ціни. Але, купуючи годинник, багато хто стикається з такою проблемою, як неможливість управління додатковими опціями, серед яких контроль камери, а також синхронізація sms-повідомлень. Для вирішення подібних проблем і було створено програму BT Notification, оптимізовану під пристрої, що працюють на базі системи Android.

Дана програма дозволить повною мірою насолодитися всіма функціональними можливостями, які пропонують розумні годинники U8.

Якщо під час установки додатка у вас виникли труднощі, прямуйте нижчевикладеними кроками з інсталяції BT Notification:

  • В першу чергу необхідно активувати на смартфоні сканер для кодів QR.
  • На смарт годиннику потрібно натиснути кнопку Quick Response, після чого навести на пристрій об’єктив телефонної фотокамери.
  • Після того, як код був розпізнаний системою смартфону, автоматично запуститься завантаження і інсталювання програми. Таким чином, BT Notification допоможе вам конфігурувати різні функції і отримання оповіщень про вхідні дзвінки й sms-повідомлення.
  • Завершивши інсталювання програми BT Notification, потрібно підключитися до розумного годинника.

Перша синхронізація передбачає наявність активної мережі Bluetooth на обох гаджетах, тому не сповільніть включити мережу. Далі, на телефоні за допомогою bluetooth потрібно відшукати годинник U8, після чого телефоном буде відправлений запит, щоб приєднати новостворену пару до ваших розумним годинників. Даний запит необхідно підтвердити як на смартфоні, так і на годиннику. Смарт-годинник, приєднавшись, приблизно через п’ять секунд відправить запит про «синхронізацію дати / часу з віддаленим пристроєм». І знову підтверджуємо запит. Якщо все пройшло успішно, активувавши режим очікування на сенсорному дисплеї, ви побачите іконку «навушники».

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *