Детальне налаштування розумного годинника A1 турбо

Детальне налаштування розумного годинника A1 турбо

Ну що ж, сьогодні поговоримо на тему налаштування класичних розумних годинників, які вже давно завоювали ринок. А саме мова йде про налаштування розумних годинників A1 Turbo. Дана стаття присвячується щасливчикам, які вже придбали дані смарт годинники, але з якихось причин не можуть їх правильно налаштувати або повною мірою користуватися всім багатим функціоналом, а також для всіх тих, хто хочуть купити, але турбуються про правильне налаштування і простоту використання цього девайса .
Насправді все дуже просто. Налаштування годинника у вас займе 5-10 хвилин з огляду на всі кроки.

Для початку потрібно зрозуміти буде використовуватися годинник в парі з телефоном або окремо як автономне джерело зв’язку. І так весь функціонал годинника, а саме прийом всіх повідомлень (viber, Facebook і інші push повідомлення) можливий тільки з операційною системою андроїд зі скачуванням необхідної програми. Якщо вас цікавить незалежна робота від телефону, тоді перший крок можна пропустити. І так перший крок.

ЗАВАНТАЖУЄМО ПРОГРАМУ BT NOTIFER \ BTNOTIFICATION З ANDROID PLAY MARKET

Завантажуєте і встановлюєте її на свій андроїд смартфон або ще можна скачати альтернативним способом через будь-який сканер QR коду, який знаходиться в головному круговому меню годинника А1.

ВСТАВЛЯЄМО СІМ КАРТУ В ГОДИННИК, А ТАКОЖ MICRO SD КАРТУ ПАМ’ЯТІ В ПОТРІБНІ РОЗ’ЄМИ.

Відкриваємо задню кришку. В задньому правому куті є спеціальний зацеп як на малюнку. Далі витягуємо батарею і маємо два слота. Один лівий як на зображенні для вашої Мікро сім карти, а другий для карти пам’яті стандарту Micro Sd.

Для установки сім карти пересуваємо металеву засувку вниз, відкриваємо на себе роз’єм, вставляємо сімку, закриваємо і знову пересуванням вгору закриваємо металевий роз’єм для правильної і надійної фіксації карти. Далі встановлюємо батарею і одягаємо кришку. Все готово)


Тепер переходимо до останніх кроків.

ВКЛЮЧЕННЯ ГОДИННИКА І ЙОГО ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ЗГІДНО СВОЇМ ВИМОГАМ, РУСИФІКАЦІЯ.

І так включаємо годинник кнопкою натискання з правої сторони в верхньому бічному торці. Потім годинник через кілька секунд включаються, і ми бачимо основне меню з показом часу. Далі натисканням на цю кнопку буде включатися один з трьох варіантів показу часу, а друге натиснення блокуватиме годинник. Якщо ж потрібно перейти в головне меню необхідно звичайним свайпом змахнути по картинці годинника вліво або вправо, або вгору або вниз в залежності від прошивки пристрою і ви перейдете в головне меню з електронним годинником в центрі.

Де піктограма зеленої трубки буде викликати набір номера, а натискання нижче її переводити вас в кругове меню з іншими функціями. Натискання ж на червоний символ контакту в правому нижньому кутку буде відкривати записну книжку і натискання нижче цієї піктограми переходити в самі налаштування годинника


Годинники спочатку намагаємося русифікувати перед врученням клієнту або при відправці. Але якщо цього не було зроблено, самому дуже легко це зробити, зайшовши в налаштування (Settings) далі phone settings і далі у вкладці Language вибрати російську.


Для підключення годинника до смартфону перейдіть в синю піктограму значка Bluetooth і далі увімкніть блютуз на вашому смартфоні і залишившись в меню пошуку пристроїв, самим годинником натисніть вкладку «опитати новий пристрій». Це найшвидший спосіб встановити зв’язок. Не телефоном шукати годинник, а годинником шукати телефон через цю вкладку меню «опитати».

Далі все просто. Коли пристрої пов’язані натисніть кнопку назад, а не кнопку ОК. Це залишить пристрій підключеним, а натискання клавіші ок після створення пари, від’єднає зв’язок. Потім при наборі номера ви зможете зателефонувати або через «Виклик по BT» і набрати по Блютуз з сім карти телефону, або вибрати «локальний виклик» і набрати номер абонента з тієї сім карти, що встановлена в самих годинниках. В меню налаштувань у вкладці «інші настройки» ви зможете відрегулювати яскравість підсвічування LCD дисплея.


А щоб змінити тип дзвінка, мелодію виклику, мелодію повідомлення або включити вібро і інші персональні налаштування профілю, потрібно зайти в настройки в профілю і вибрати активний профіль «загальний», для його зміни натиснувши кнопку «налаштувати», або налаштувати інший.


Так само слід зазначити, що для коректного сполучення годинників А1 Турбо потрібно включити дозвіл на повідомлення в вашому андроїд пристрої, якщо вони будуть потрібні, але це вже згідно налаштувань вашого телефону.

От і все. Ваш розумний годинник а1 готовий до повноцінної роботи. Так само вас може зацікавити інший довідковий матеріал по налаштуванню вже дитячих годиннків з gps серії всієї серії Q.

До нової зустрічі. Читайте наші інструкції. Вони завжди дуже докладні і детальні саме для ВАС)

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *