Дитячий годинник з gps трекером – що це за диво і для чого воно нам в 21 столітті?

Дитячий годинник з gps трекером – що це за диво і для чого воно нам в 21 столітті?

Дитячі годинники з gps трекером – що це за диво і для чого воно нам в 21 столітті? Дорогі батьки! Ця інформація виключно для вас.

Ми всі знаємо, що важливіше всього – безпека наших улюблених дітей. Саме тому в 21 столітті винайшли диво-гаджет, який забезпечить вам спокій і убезпечить дитину. Ви не впевнені де зараз ваш малюк? В школі? На вулиці? З чужою людиною? Одні запитання. Але на них можна миттєво отримати відповідь і заспокоїтися. Адже дитячий годинник з gps трекером допоможе вам повністю контролювати ситуацію.

Після його придбання все що вам потрібно це вставити сім карту стандарту “Nano Sim” у відведений для цього слот, скачати безкоштовний додаток на ваш смартфон з Google Play Market або Apple Store і зареєструвати сам дитячий годинник в системі. Звичайно ж сім карта повинна бути активною, з нею повинен бути знятий пін-код і підключений звичайний інтернет пакет, 3G тут не обов’язковий, адже датчик gps має повністю автономний режим тому вам буде достатньо звичайного 2G інтернету для накладання позицій дитини на карту.

Після цього ви з легкістю зможете відслідковувати будь-які переміщення вашої дитини в режимі онлайн зі смартфону, задавати чітку геозону на карті, при виході за яку вам надійде тривожне повідомлення про те, що дитина покинула дозволену зону і ви зможете швидко вжити необхідних заходів. Так само зможете здійснювати дзвінки дитині і обмінюватися з нею короткими звуковими повідомленнями, а ще, звичайно ж, він зможе дзвонити вам і обмінюватися звичайними повідомленнями через барвисту оболонку у вигляді чату.

Телефонна книга найпоширеніших і вдалих на даний момент розумних дитячих годинників Q100, містить 15 осередків для запису найнеобхідніших номерів. Розумні годинники для дітей мають спеціальні гарячі SOS кнопки, при натисканні на які дитина зможе зв’язатися з вами в кілька секунд.

Але і це ще не все. За допомогою годинника smart baby watch ви зможете прослуховувати на будь-якій відстані що відбувається навколо вашого чада і реагувати на це. І все це, звичайно, в режимі інкогніто. А якщо дитина або хтось інший зніме дитячий розумний годинник, то ви одразу отримаєте повідомлення про це.

Так само в годиннику є будильник, крокомір і навіть датчик сну. Але і це ще не все. Найцікавіше, що ніхто не зможе вимкнути годинник вашої дитини, якщо ви самі того не захочете. Ні він, ніхто інший не зможуть це зробити. Адже всі налаштування і дрібні нюанси виконуються тільки через спеціальний додаток батьків на їх смартфоні.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *