Розумний smart watch amazfit verge з відстеженням ритму серця, фаз сну та фітнес-трекер з датчиком экг

Розумний smart watch amazfit verge з відстеженням ритму серця, фаз сну та фітнес-трекер з датчиком экг

Huami представила смарт-годинник Amazfit Verge. Дана модель оснащена 1,2 дюймовим круглим дисплеєм. Екран годинника покриває надійне захисне скло. Дана модель має міцний корпус із пластику й доповнена зручним зйомним силіконовим ремінцем.

У новинки є двоядерний процесор, а також оперативна і вбудована пам’ять. Відмінність нового гаджета в наявності оптичного сенсора ритму серця, що може регулярно стежити за пульсом. Коли показники нетипові, надходить спеціальний сигнал.

Окрім того, годинник оснащений модулями бездротового зв’язку, модулями навігації, геомагнітним сенсором і спеціальним сенсором атмосферного тиску. Зручно, що в смарт годиннику підтримується популярна функція безконтактних платежів. За допомогою комплектного акумулятора, гаджет зможе працювати до п’яти годин при звичайному використанні.

У даній моделі всього є тринадцять вбудованих електронних циферблатів. Ще одна програмна особливість гаджета – інтеграція віртуального асистента з підтримкою додатку.

Новинка – фітнес-браслет Amazfit Health Band 1S зберігає дизайн попередньої моделі, але має додаткові функції. У ньому застосовується спеціальний фотоелектричний датчик з метою відстеження ритму серця і фаз сну. Крім того, є датчик ЕКГ. Розумний годинник здатний вивести дані електрокардіограми на свій дисплей, або як варіант на екран смартфона. Міцний корпус захищає пристрій від вологи і пилу.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *