Компанія Ontracks створила для навігації подвійний gps годинник

Компанія Ontracks створила для навігації подвійний gps годинник

У всіх моделей розумних годинників (з вбудованим GPS) є така унікальна можливість надати точну інформацію про місцезнаходження, а також відстань і швидкість. Однак використовувати в якості навігатора під час поїздки на велосипеді або бігу не дуже зручно і до того ж небезпечно.

Відома французька компанія onTracks є творцем проекту GuideWatches. Парні смарт-годинники призначаються безпосередньо для навігації. Даний гаджет продається парою для зручної навігації. Якщо під час руху потрібно повернути праворуч, починає вібрувати пристрій саме на правій руці, а при повороті ліворуч, відповідно, видає сигнал гаджет на лівій руці. Крім того, напрямок руху буде відображатися на екрані годинника.

Окрім функції навігатора, пристрій може виміряти частоту пульсу, а також рахувати кроки, відстань, калорії. Дана модель завжди господареві повідомить про дзвінки й повідомлення на смартфоні.

Розумний годинник оснащений 1,22-дюймовим екраном з роздільною здатністю 240 * 240 пікселів. Завдяки акумулятору з ємністю 130 мАг, пристрій може працювати в режимі навігатора три години і до 36 годин в режимі очікування.

Корпус пристрою надійно захищений від пилу і води. Гаджет за бажанням можна носити зі спеціальним ремінцем або зі стандартним. За словами розробників, спеціальний ремінець здатний забезпечити максимально зручну навігацію під час руху. У майбутньому компанія планує випускати спеціальні зручні рукавички для велосипедистів і мотоциклістів, до яких і будуть закріплені смарт-годинники.

Зараз проект GuideWatches на етапі збору необхідних фінансових коштів. Вартість гаджета складе 116 $. Уже в січні 2019 року буде відправлено перші розумні годинники.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *