Смарт годинник Apple Watch Series 4 від Apple

Смарт годинник Apple Watch Series 4 від Apple

Для багатьох сучасних людей розумні годинники стали невід’ємною частиною життя. Компанія не перестає радувати своїх клієнтів новими оригінальними моделями, які кожного разу стають ще більш досконалими і функціональними.

У Каліфорнії всесвітньо відома компанія Apple представила новинку – розумний годинник Apple Watch. Його особливість – вміння максимально точно знімати показання кардіограми. За словами головного операційного директора відомої компанії Джеффа Вільямса, цей розумний годинник є першим з подібними можливостями.

У годинника від відомого у всьому світі бренду досить серйозне оновлення, що відноситься не тільки до зовнішньої оболонки, а й до самої програмної складової. Так на екран тепер йде вся площа фронтальній панелі корпусу, він більш, ніж на тридцять відсотків ширший за попередні моделі.

Джефф Вільямс розповідає, що в цій моделі годинника все починається саме з неймовірного дисплея. Екран зрушений до самих країв і при тому зігнуті кути таким чином, щоб вони могли ідеально відповідати формі Watch.

Джефф підкреслив, що новий екран збільшився аж на 30%. При цьому розміри корпусу мінімально змінені. Головний операційний директор компанії повідомив, що у S4 потужний процесор. Звідси висновок – продуктивність модного гаджета збільшилася не менше, ніж удвічі.

Apple Watch Series 4 вийде відразу в 2-х розмірах – 40 мм і на 4 мм більше. Розміри корпусу старих моделей були 38 і 42.

Ще одна з особливостей годинника – можливість визначити падіння власника. А це важливо для всіх, хто стежить за здоров’ям.

Розумний годинник визначає пульс і дає сигнал, коли частішає без вагомих на те причин. Крім того, він може рахувати кроки і калорії. Головне нововведення новинки від Apple – наявність вбудованих електродів, що дає можливість власнику робити електрокардіограму.

У презентації взяв участь представник американської асоціації кардіологів Івора Бенджамін. Він щиро висловив подяку всій компанії за нововведення, що можуть врятувати життя людей.

Івора Бенджамін повідомив, що пацієнти нерідко говорять про всі ті ознаки хвороб, що не помітні під час відвідування клінік, а такі сучасні пристрої здатні вирішити проблему.

Новий гаджет від всесвітньо відомого бренду схвалено і одним з управлінь по санітарному нагляду за якістю. Розумні годинники вийдуть в 3-х колірних рішеннях – сірому, золотистому і улюбленому багатьма сріблястому. Ціна на гаджет складе від 399 $. Вже у вересні кожен бажаючий зможе стати щасливим володарем новинки від Apple і відчути всі її переваги.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *