Новий дитячий смарт годинник від Xiaomi за 44 дол.- Xiaoxun Children Smartwatch S2

Новий дитячий смарт годинник від Xiaomi за 44 дол.- Xiaoxun Children Smartwatch S2

Одна з найвідоміших китайських компаній Xiaomi нещодавно представила унікальний дитячий розумний годинник Xiaoxun Children Smartwatch S2. Вони собою являють модифіковану версію попередніх моделей годинників для дітей. Вдосконалений годинник зосереджений на максимальній безпеці дітей, а також оснащений функціями фітнес-трекера, улюблених усіма дітьми розваг та іграми.

У чому особливість новинки?

Одна з особливостей нового годинника – виготовлений із пластику корпус. Він максимально захищений від вологи і пилу. Ремінець смарт-годинника виготовлений з міцного двошарового силікону. Насичені колірні рішення моделі – перевага, яка неодмінно сподобається дітям. Годинник має покритий надійним захисним склом 1,3-дюймовий дисплей.

Розумний годинник має спеціальну вбудовану камеру, використовувати яку можна на відстані зі зручного мобільного додатку. За допомогою голосового помічника дитина зможе перевести текст, читати вірші, розмовляти і навіть співати пісні. Крім того, дана модель годинника має підтримку Wi-Fi, зручний порт MicroUSB, а також слот для карти Nano-Sim.

Безпека дітей

Смарт-годинники здатні підтримувати GPS і зручну навігаційну систему China Beidou, що може швидко визначити місцезнаходження дитини. У надзвичайних ситуаціях батьки зможуть натиснути кнопку SOS, після чого буде миттєво відправлено повідомлення з даними на номер піклувальника.

Робота в автономному режимі

Ємність акумулятора дорівнює 730 мАг. У звичному автономному режимі годинник може працювати тиждень в режимі очікування і не більше дев’яти годин в режимі розмов.

Старт продажів і вартість

Купити смарт-годинник на даний момент можна в Китаї. Ціна дорівнює 44 доларам.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *