Новий розумний годинник xiaomi amazfit bip для фітнесу

Новий розумний годинник xiaomi amazfit bip для фітнесу

Xiaomi офіційно запустили в продаж Amazfit Bip. Це новий годинник – ідеальне злиття між класичним дизайном і спортивними функціями. Amazfit Bip був випущений в чотирьох різних кольорах, а ремінці можна легко замінити.

Amazfit Bip оснащений стандартом IP68, що робить його повністю водонепроникним. Таким чином, ви можете використовувати його під дощем або навіть коли плаваєте, оскільки він може протистояти під водою до 30 метрів. У годиннику є кольоровий РК-дисплей, який показує інформацію з роздільною здатністю 176 х 176 пікселів. Спеціальна нова розробка дозволить вам економити заряд на акумуляторі. У годиннику є датчик пульсу і модуль GPS + GLONASS, а також Bluetooth версії 4.0, що дозволить вам з’єднуватися з телефоном максимально швидко.

Amazfit Bip також може відображати повідомлення з телефону, як і будь-які смарт-годинники. У нього є акселерометр і сенсор барометра. Його акумулятор має потужність всього 190 мАг, але має видатний термін служби. Час роботи може тривати 45 днів щоденного використання, якщо ви встановите яскравість до 10 відсотків. Він підтримує моніторинг для наступних заходів:

  • біг;
  • ходьба;
  • їзда на велосипеді.

Ви можете приєднати годинник до пристроїв Android 4.4+ і iPhone 8+.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *