Рейтинг найкращих смарт годинників 2018 року

Рейтинг найкращих смарт годинників 2018 року

Плануєте придбати якісний надійний годинник від популярного виробника? У такому випадку пропонуємо ознайомитись з найкращими моделями 2018 року. Кожна з них має унікальний дизайн та набір характеристик.

SAMSUNG GEAR S3

Дана модель здатна працювати чотири доби в звичайному режимі. Усього виробник пропонє на вибір п’ятнадцять варіантів дизайну. Користуватись таким годинником легко та просто може кожен. Так якщо потрібно перейти до повідомлень, відповісти на дзвінки, відрегулювати гучність – усе це можна зробити за допомогою свайпу екрану в рукавичках або ж навіть мокрими руками.

Розумний годинник здатен підтримувати функцію Samsung Pay. Дана модель має спеціальне кріплення для ремінця, а це у свою чергу дозволяє підбирати та змінювати ремінця за смаком. За допомогою такого годинника можна телефонувати, прослуховувати аудіо-повідомлення, нагадування, а також легко керувати музичним плеєром. Ця модель має барометр, альтиметр та спідометр. Вони допоможуть відслідковувати швидукість руху та висоту.

XIAOMI HUAMI AMAZFIT SMART WATCH 2

Смарт-годинник може працювати в звичайному режимі до п’яти діб. Ця модель створена спеціально для спортсменів та всіх любиелів активного способу життя. Годинник повністю захищений від попадання вологи, а тому за бажанням його можна носити під час плавання.

Окрім того, вони мають спеціальні програмні функції, що допомагають планувати тренування. Зокрема вони здатні показати рівень поглинання кисню, ефект від вправ, навантаження та, власне, час відновлення. Для цієї моделі застосовується спеціальний дісплей. Чим яскравішим буде падаючий на екран смарт-годинника світло, тим вкраще видно саму картинку. Вдень екран годинника буде увесь час уввімкненим, а в нічний час він може вмикатись всього на декілька секунд. Щоб він увімкнувся, достатнім буде підняти руку.

GARMIN FENIX 5

Дисплей цього пристрою виготовлений за унікальною технологією, що нагадує елекронні чорнила. Вони у свою чергу дають можливість отримати статичну картинку, яку завжди видно.

Смарт-годинник має багато датчиків та сенсорів, що дозволяють з’єднатись із зовнішніми датчиками. Не можна не помітити, що в даної моделізмінений інтерфейс синхронізації та зарядки. Модуль зарядного пристрою компактний та двостронній.

SONY SMART WATCH 3

В автономному режимі пристрій може працювати не менше сорока восьми годин. Зовнішній вигляд годинника можна змінити за допомогою циферблатів з різним дизайном. Також за бажанням можна вибрати найбільш підходящі за кольорами і матеріалами ремінці.

Зручно, що дана модель оснащена датчиком GPS, що дозволяє виміряти темп під час пробіжки, а також відстань, прокласти маршрут. Для смарт-годинників виробник пропонує унікальний додатокок, що дає можливість відстежити кількість калорій, зроблені за день фото, сон, як багато часу витрачено на роботу біля комп’ютера і інше.

ASUS ZENWATCH 3

Ще одна популярна модель здатна працювати в автономному режимі до сорока восьми годин. Як корпус, так і кнопки розумних годинників виготовлені з нержавіючої сталі, а ремінець – з якісної італійської шкіри. Годинники надійно захищені від пилу і води. Їх переваги над аналогами, перш за все, в тому, що вони мають більше функцій. Всього є п’ятдесят стилів циферблата. Завдяки швидким кнопкам на корпусі, швидко і легко налаштовується доступ до потрібних додатків.

LG WATCH STYLE

Це одні з найбільш тонких смарт-годинників. Їх по праву називають одними з кращих смарт-годинників, що були випущені останнім часом. Дану модель випускають в трьох колірних рішеннях.

Операційна система дозволяє приймати дзвінки, відправляти та отримувати текстові повідомлення, керувати музикою, відображати важливі події календаря.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *